Yazılım Hizmetleri


Güvenlik Ürün Hizmetleri


Bilişim Güvenliği  Detaybilgi ekibinin öncelikli çalışma faaliyetlerini kapsamaktadır. Detaybilgi çalışmalarında ulusal ve uluslararası birçok kurum ve markaya hizmet vermektedir. Güvenlik hizmeti verdiğimiz her kuruma düzenli raporlama ve teknik hizmet sağlayan ekibimiz çeşitli seviyelerdeki hassasiyet düzeylerinde çalışmaktadırlar.

Bu hizmeti satın alacak kurumlar için öncelikle raporlamalar ve çeşitli güvenlik testleri uygulanmaktadır. Sonraki aşamada ise zaafiyetler göz önünde bulundurularak bir iş diyagramı oluşturulmakta ve alanında uzman çalışanlardan iş planı talep edilmektedir. Bu aşamanın ardından işin niteliğine göre yerinde ya da remote çalışmalar yapılmakta ve istatistiksel değerler ve güven düzeyleri ile haftalık çalışma arşivine kaydedilmektedir.

Hizmeti verdiğimiz kurumdaki teknik personelden alınacak verimi arttırmak ve anlık zafiyetleri asgari düzeye indirmek amacıyla, eğitim birimindeki çalışanlarımız teknik personellere eğitim hizmeti de vermektedir.

Siber güvenlik konularında yazılım ekibinize tüm projelerinizde işinize yarayabilecek güvenlik hizmetleri kursu da vermekteyiz.

Bilişim Güvenliği Hizmetleri

Kamu, Kurum ve Kuruluşlara yönelik çözümler:

Penetrasyon Testi Hizmeti,

Kablosuz ve Yerel ağ güvenliği danışmanlığı,

Yazılım uygulama güvenliği danışmanlığı,

Bilişim Güvenliği Yönetim Sistemi,

Network Mimarisi Tasarımı,

Email, Spam filtre sistemleri,

Ağ Güvenlik Duvarı ve cihazları Çözümleri,

Antivirüs çözümleri,

VPN Sanal Ağ Çözümleri,

5651 sayılı kanun gerekleri ve çözümleri,

ISO 27001 Danışmanlığı,

Bilişim güvenliği çalışmalarında kullanılacak yöntemler ve bu yöntemleri uygulayan ekipler belirli kalite sertifikasyonlarına sahip deneyimli bireyler olmak zorundadır. Aksi taktirde çalışmalar beklenmedik hatalarla ve korunduğu düşünülen fakat zafiyet teşkil eden sistemlere dönecektir. Bu sebeple çalışmalarda gösterilen titizlik bilişim güvenliği hizmetinin kalitesini yansıtmaktadır.

Bilişim güvenliği hizmetleri konusunda detaylı bilgi edinmek ve firmanıza özel çözümler sunmamız için iletişim bölümünde şirketimiz ve yazılım teknolojilerinize uygulanabilinecek yöntemler hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ