Sistem ve Ağ İletişim Hizmetleri


Güvenlik Çözümleri


Uzman kadromuz ile Bilişim Güvenliği öncelik verdiğimiz hizmetlerimizin başında gelmektedir. Bir çok kurum ve kuruluşa hizmet veren markamızda güvenlik hizmetlerini düzenli raporlama ve teknik hizmet sağlayan ekiplerimiz çeşitli seviyelerdeki hassasiyet düzeylerinde çalışmalarına devam ediyor.

Bilişim Güvenliğini sunduğumuz marka ve kuruluşlara hizmet öncesi yaptığımız çeşitli test ve analizlerle detaylı bir raporlama yapıyoruz. Bir sonraki adımda ise yapmış olduğumuz test ve analizler doğrultusunda güvenlik açığı bulunan noktalarda uygun bir iş diyagramı oluşturulmakta ve uzman kadromuz ile birlikte en uygun iş planını sunmaktayız. Uygun koşullar sağlandığında yapılan projeler ile birlikte analiz ve istatistiksel haftalık raporlamalar çalışma arşivine kaydedilmektedir.

Analiz ve istatistikler doğrultusunda çıkan sonuçlar itibariyle hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlardaki teknik personelden alınacak verimi artırmak ve anlık zafiyetleri asgari düzeye indirmek için oluşturduğumuz eğitim ekibimizde teknik personellere eğitim hizmeti de vermektedir.

Bilişim Güvenliği konusunda 15 yıllık deneyim ve tecrübemiz ile birlikte kurumsal hizmet veren sayılı firmalar arasında olmaktan ötürü kıvanç duyuyoruz. Bir çok sayılı iş kolunda yapılan çalışmalar ile birlikte anlık güvenlik zafiyetlerine karşı koruma sağlamak gerekmektedir. Bu gibi çalışmaların raporlaması ve optimum düzeyde çözümlenebilmesi için kurmuş olduğumuz mobil uygulamalar ile hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimize yine aynı uygulama üzerinden gerçek zamanlı bilgi akışı sağlayabilmekteyiz.

Uzman yazılım ekibimiz ile Bilişim Güvenliği hizmetinde tüm projelerde isteklerinize çözüm olacak güvenlik hizmetleri kursu hizmeti vermekteyiz. Kurum ve kuruluşlardaki teknik ekip yazılımcılarına bireysel eğitim verdiğimiz gibi tüm yazılımcıları kapsayan genel bir eğitim seminerleri de düzenlemekteyiz.

İstanbul başta olmak üzere İzmir, Antalya ve Ankara’da bir çok yazılım şirketi ile eğitim ve proje destekli bilişim güvenliği hizmetleri sunarak; firmanızın temel güvenlik açıklıklarına karşı tedbirli olmasını sağlamak, olası risk ve tehditler karşısında savunma düzeylerini maksimum seviyeye çekebilmek ve olası ihlallerde ve oluşturulacak iş planlarını ve diyagramını sistematik yürütebilmelerini sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Bilişim Güvenliği ile ilgili Kamu kurum ve kuruluşlara yönelik çözümler;

·         Email, Spam filtre sistemleri

·         Bilişim Güvenliği Yönetim Sistemi

·         VPN Sanal Ağ Çözümleri

·         Network Mimarisi Tasarımı

·         Yazılım uygulama güvenliği danışmanlığı

·         Antivirüs çözümleri

·         Ağ Güvenlik Duvarı ve cihazları Çözümleri

·         Kablosuz ve Yerel ağ güvenliği danışmanlığı

·         Penetrasyon Testi Hizmeti

·         5651 sayılı kanun gerekleri ve çözümleri

·         ISO 27001 Danışmanlığı​

Bilişim Güvenliği çalışmalarında hizmet verdiğimiz ekibimizin bu yöntemler özelinde belirli kalite sertifikasyonlarına sahip tecrübeli bireyler olması zorunludur. Öte yandan çalışmalar ve vermiş olduğumuz hizmetler beklenmedik hatalar ve korunduğu düşünülen fakat zafiyet teşkil eden sistemlere dönebilir. Bundan dolayı projelerde gösterdiğimiz hassasiyet ve titizlik bilişim güvenliği hizmetimizin kalitesini yansıtmaktadır.

Detay Bilgi olarak bilişim güvenliği hizmetimiz konusunda detaylı bilgi almak ve şirketinize özel çözümler sunmak için iletişim departmanımızda şirketimiz ve yazılım teknolojilerinize uygulanabilecek yöntemler hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ